log in
Your personal background.
اخباربازی
بازی های معمایی در گذشته یک ژانر ساده و با یک ایده ساده بودند. شما برای تلف کردن زمان ، معماهایی را حل میکردید. با این حال ، این ژانر به طرز بزرگی در موبایل پیشرفت کرد. این روزها می توانید برخی از بازی های پازل را در اندروید پیدا کنید. همه جوره است گرافیک های فوق العاده ساده با ایده های مسخره. برخی از این بازی ها بسیار پیچیده با داستان ها و حتی گرافیک های بسیار خوبی هستند.در اینجا بهترین بازی های فکری برای اندروید ارائه شده است.

بهترین بازی های فکری برای اندروید
All That Remains: Part 1
All That Remains: Part 1 یک بازی پازل فرار است. بازیکنان در یک پناهگاه از خواب بیدار می شوند و قبل از اینکه اتفاق بدی رخ دهد ، باید راه خود را پیدا کنند. هر اتاق در بانکر یک دسته از معماها دارد. شما همچنین با خواهر شخصیت از طریق رادیو دو طرفه ارتباط برقرار می کنید. این قطعاً بهترین بازی اتاق فرار توسط این برنامه نویس است.اخبارخودرو

عجایب شگفت انگیز
تاسیسات
هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه برای یک آشپزخانه جدید ، چه چیزی را باید در نظر بگیرید؟ رنگ ، اندازه ، سبک و نوع دسته ها ، درست است؟ اما در مورد درخشش کابینت چی کار کنیم؟ بدون شک ، طراح آشپزخانه از شما سؤال خواهد کرد که کابینت مات یا براق را ترجیح می دهید ؟ کابینتی که شما انتخاب کرده اید می تواند بدون توجه به موادی کهاز آن ساخته شده ، ظاهری متفاوت ر ایجاد کند.اخبار علمی
سحابی چشم گربه (NGC 6543) که توسط تلسکوپ فضایی هابل ناسا / ESA هابل مشاهده می شود ، یکی از پیچیده ترین سحابی های سیاره ای است که تاکنون در فضا دیده شده است.

اگرچه این حلقه ها می توانند کلید توضیح “واضح” نهایی ستاره مرکزی در حال مرگ باشد ، اما رمز و راز بسیاری پشت سحابی چشم گربه و ساختار عروسک وار آن است که تا حد زیادی حل نشده است.


اخبار فناوری
فنی
گوشی Apex 2020
نام تجاری گوشی های هوشمند چینی Vivo پیش از این تأیید کرده بود که امسال دستگاه جدیدی به نام گوشی Vivo Apex 2020 را در MWC معرفی خواهد کرد ، اما اکنون به دلیل ویروس کرونا مجبور شده است این رونمایی را به تأخیر بیندازد.

به گزارش سایت فنی و به نقل از TechRadar ، این شرکت “تصمیم گرفته است که از شرکت در MWC 2020 و سایر رویدادهای مرتبط اواخر این ماه در بارسلونا خارج شود”.

سخنگوی این شرکت تأیید کرد که در مورد نمایش Apex 2020 بحث و گفتگو نخواهد کرد. آنها گفتند: “ما به زودی گوشی مفهومی APEX 2020 را معرفی می کنیم ، که در ابتدا قصد داشتیم در MWC به نمایش بگذاریم.”
سونی در اوایل این هفته از MWC 2020 خارج شد ، اما قصد دارد در همان زمان مورد نظر (که لغو کرده ) از طریق یک ویدیوی YouTube محصولات خود را معرفی می کند و اولین دستگاه های جدید خود را معرفی کند.
Your opinions about MindModeling@Home
رودستر لامبورگینی Lamborghini Aventador SVJ متمرکز و بدون شک یک ابرخودرو کلاسیک است. این موتور از یک پیشرانه عظیم 759 اسب بخاری 6.5 لیتری V-12 که در وسط خودرو گیر کرده است استفاده میکند! خودرویی با توربوشارژر ، شارژرهای فوق العاده که هرگونه نگرانی در مورد هزینه سوخت را از ما دور میکند و این یک موتور واقعی لامبورگینی است – نه چیزی که در کارخانه موتور آئودی مونتاژ شود و در یک جعبه به ایتالیا ارسال شود! این کالای ویژه است ، یک V-12 که از آئودی ، بنتلی ، بوگاتی ، پورشه ، فولکس واگن و دیگر افراد خویشاوند شرکت لامبورگینی کمک نگرفته است.

پروژه RSV4 همواره یک هدف اعلام شده را دنبال کرده است: بهترین و سریعترین موتورسیکلت از لحاظ عملکرد و اثربخشی. از این این موتورسیکلت به عنوان محصولی ممتاز در رده های بالا یاد میشود ، اختصاصی به مشتریانی که بسیار خواستار آن هستند و می خواهند از عملکرد بالای موتورسیکلت Aprilia RSV4 1100 و تجهیزات فنی بهینه شده برخوردار باشند ، بخشی از موارد استفاده شده در این موتورسیکلت را میتوان به مواد با ارزش نظیر آلومینیوم ، تیتانیوم و کربن اشاره کرد.
Your feedback on this profile
Recommend this profile for User of the Day:I like this profile
Alert administrators to an offensive profile:I do not like this profile
Account dataView
Teamsage 50 Tech support phone number
Message boards1 posts


Main page · Your account · Message boards


Copyright © 2020 MindModeling.org